fbpx

2008. gadā matu stiliste Dana Story, izmantojot savu ilgstošo pieredzi, radīja preču zīmi, kas atspoguļo modi, skaistumu un Jūsu radīto nevainojamo tēlu.

Sultra ir matu veidošanas ierīces, kas izstrādātas, ņemot vērā jaunākās pasaules tehnoloģijas, kuras nodrošina maksimālu matus saudzējošu aizsardzību, matiem piešķirot nevainojamu un paliekošu formu.

Apvienojot jaunākās infrasarkano staru, jonu plūsmas radīšanas, turmalīna keramikas un titāna virsmas pārklājuma tehnoloģijas, Sultra palīdz ne tikai ieveidot matus, bet arī ārstēt tos un galvas ādu, nodrošinot pietiekamu mitruma līdzsvaru gan mata struktūrā, gan matus ieskaujošā vidē. Šādi mati tiek mitrināti un stiprināti no iekšpuses.

Sultra nodrošina augstāko kvalitāti, ierīču veiktspēju un labāko rezultātu, un galvenais mērķis – lai matu veidošana ir prognozējama, uzticama, stilīga un vienlaikus arī interesanta.

sultra-head-2

SULTRA PREČU ZĪMES PRIEKŠROCĪBAS:

SULTRA – augstākās kvalitātes matu veidošanas ierīces, kas palīdz efektīvi saīsināt frizūras veidošanas laiku.

• Maksimāli saudzē matus, piešķirot nevainojamu formu.

• Ilgi paliekošais rezultāts priecē visu dienu, un katrā lietošanas reizē mati tiek mitrināti un stiprināti.

 

PRODUKTU ĪPAŠĪBAS:

Visās ierīcēs ir iestrādāta kombinēta infrasarkano staru un jonu tehnoloģija, kas saudzē un aizsargā matus.

• After Hours kolekcijas īpašības – titāna plāksnītes un kombinētā turmalīna un infrasarkano staru tehnoloģija ar jonu padeves izplatītāju izceļas ar matu un galvas ādas ārstnieciskajām īpašībām brīdī, kad Jūs veidojat vēlamo frizūru.

• Visās ierīcēs ir iestrādāti pastāvīgas temperatūras uzturēšanas sildelementi, kuri nodrošinās pastāvīgu vienādas temperatūras uzturēšanu, un Jūs viegli un ātri izveidosiet ilgi paliekošu frizūru, nebojājot matu struktūru.